Informace

Slevové vouchery na ubytování

 • Termín spuštění: 15. 6. 2020 v 11:55
 • Pouze na nové rezervace provedené od 15. 6. prostřednictvím tohoto webového portálu
 • Sleva je určena pro nové rezervace, zrušení pobytu a vytvoření totožné rezervace je považováno za porušení podmínek a sleva nemusí být poskytnuta. Doporučujeme vytvořit raději další rezervaci na pobyt např. v podzimním období.
 • Rezervovat pobyt se slevovým voucherem je možné v termínu 15. 6. - 30. 11.
 • Vouchery jsou určeny fyzickým osobám - pro rodiny 2-6 osob, přičemž alespoň jedna osoba musí být starší 18 let.
 • "Chci svůj voucher" - vyplňte všechny rodinné příslušníky, kteří s Vámi pojedou na dovolenou do jižních Čech - včetně dětí.
 • Pro rezervace na ubytování na min. 3 noci a max. 7 nocí (pobyty mohou být delší, avšak více nocí nebude poskytnuto se slevou).
 • Sleva je ve výši 30 % z ceny na ubytování na osobu a noc, max. 300 Kč za osobu a noc (sleva je poskytována pouze na ubytování, nikoliv na stravu a další služby)
 • Příspěvek od zaměstnavatele (FKSP) - je možné jej uplatnit po dohodě s vybraným ubytovacím zařízením, které však musí vystavit navíc fakturu. První fakturu na právnickou osobu (vašeho zaměstnavatele) na částku, kterou vám váš zaměstnavatel přispěje. Druhou fakturu na vás na ubytované (na fyzickou osobu), kde bude vyčíleno, kolik zbývá doplatit po příspěvku zaměstnavatele > 30% slevu lze nárokovat od ubytovacího zařízení až na tuto zbývající částku, nikoliv na částku celou.
 • Každá osoba může čerpat slevu pouze jednou.
 • Každý voucher může být uplatněn pouze jednou.
 • Pro dodatečné úpravy voucheru kontaktujte infolinku 380 421 228 - úprava informací u uvedených osob, výměna za jinou osobu a odebrání osob. Přidání osob do vygenerovaného voucheru není možné. 
 • !!! NOVĚ !!! Slevový voucher od Jihočeského kraje NELZE KOMBINOVAT s voucherem do lázní od Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Je na zvážení každého zájemce, kterou slevu využije. Informace a vouchery do lázní od MMR ČR naleznete na této adrese.

 

Postup získání slevového voucheru na ubytování

 1. Vygenerujte si svůj voucher prostřednictvím těchto webových stránek.
 2. Voucher se slevovým kódem Vám bude zaslán na uvedený e-mail.
 3. Vyberte si do 48 hod od získání voucheru jedno z ubytovacích zařízení tady na webu, které akceptuje tyto slevové vouchery a zarezervujte si ubytování ve vybraném termínu. Při rezervaci vždy neprodleně nahlaste kód svého voucheru.
 4. V případě, že si ubytování nestihnete ve stanoveném čase rezervovat, Váš slevových voucher propadá a musíte si zažádat o nový.
 5. V případě, že si ubytování rezervujete ve stanoveném čase, přijde Vám informační e-mail.
 6. Užijte si pohodovou dovolenou v jižních Čechách!
   

Od 15. 6. budou k dispozici vouchery pro 15 000 osob. Po dosažení tohoto limitu se možnost získání slevového voucheru uzavře. Další vouchery budou k dispozici dle přehledů o čerpání finančních prostředků. Na možnost získání dalších voucherů bude předem upozorněno. Sledujte nás na Facebooku.

 

Ubytovací zařízení přijímající slevové vouchery na ubytování         

Do projektu jsou zapojována především ubytovací zařízení, která byla postižena krizí v souvislostí s pandemií Covid-19, která bojují s nízkou obsazeností, mají:

 • min. 5 pokojů a zároveň min. 10 lůžek,
 • celoroční provoz,

a která spolupracují s příslušnou turistickou oblastí, ve které se nachází.

Předpokládá se zapojení min. 200 ubytovacích zařízení, z nichž většina by měla být k dispozici v den spuštění možnosti získání voucheru. Není však vyloučeno, že se v dalších dnech budou připojovat další ubytovací zařízení. Akce není aplikována plošně v rámci celého Jihočeského kraje, ale dle zmíněných podmínek výše.

Vlastníte ubytovací zařízení, splňujete podmínky a rádi byste zapojili do tohoto projektu? Kontaktujte produktového manažera turistické oblasti, ve které se nacházíte. Kontakty nalezne ZDE. Zapojení do projektu není podmíněno finanční úplatou.

 

Slevové poukazy na atraktivity

Od 1. 6. 2020 mají možnost získat všichni návštěvníci regionu, kteří jsou ubytovaní na 2 a více nocí v některém ze zapojených ubytovacích zařízení (přehled ZDE), slevové poukazy na vstupy na atraktivity. Přehled atraktivit poskytujících slevy naleznete na tomto webu.

 

Postup pro získání slevového poukazu na atraktivity

 1. Vyberte si na našem webu, jakou atraktivitu byste rádi navštívili.
 2. Sdělte Váš zájem na získání slevového poukazu na recepci nebo pověřenému personálu ubytovacího zařízení, kde jste ubytování.
 3. Recepce nebo pověřený personál Vám dle Vašich požadavků vytiskne, orazítkuje a podepíše požadované množství slevových poukazů na vybrané atraktivity.
 4. Se slevovým poukazem přijdete na pokladnu dané atraktivity a předložíte pro získání slevy.
 5. Užijte si skvělý den v jižních Čechách!

 

Vlastníte ubytovací zařízení a rádi byste Vašim hostům nabídli možnost získání slevových poukazů? Kontaktujte produktového manažera turistické oblasti, ve které se nacházíte. Kontakty nalezne ZDE. Zapojení do projektu není podmíněno finanční úplatou.

Vlastníte atraktivitu a rádi byste nabídli slevu pro získání většího počtu návštěvníků? Kontaktujte produktového manažera turistické oblasti, ve které se nacházíte. Kontakty nalezne ZDE. Zapojení do projektu není podmíněno finanční úplatou.

 

Nevíte si rady? Neváhejte kontaktovat naši INFOLINKU:

 • na tel. čísle 380 421 228 od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin
 • na e-mailu infocentrum@jccr.cz

 

Jihočeská centrála cestovního ruchu

 • příspěvková organizace Jihočeského kraje
 • B. Němcové 1824/8, 370 01 České Budějovice
 • více na: www.jccr.cz nebo facebooku JCCR