Jednodenní výlety po Jižních Čechách

Sebastian Tours & Transport Kat. číslo: s198lo

Sebastian Tours and Transport nabízí několik verzí jednodenních výletů po jižních Čechách.

Okruh 1: Dívčí Kámen – Holašovice – České Budějovice – Hluboká nad Vltavou

Okruh 2: Kleť – Holašovice – České Budějovice – Hluboká nad Vltavou

Okruh 3: Vítkův Hrádek – Čertova Stěna – Vyšší Brod – Rožmberk nad Vltavou

Můžete si jednoduše vybrat jeden z okruhů Odjezdy jsou každý den (Duben až Říjen) mezi 8.30 a 9.00 ráno z Českého Krumlova či Českých Budějovic ( po domluvě i jinde ) . Návrat je ve stejný den mezi 15.00 a 17.30 odpoledne v závislosti na zvoleném okruhu. Vlastníme minibusy s maximální kapacitou 20 pasažérů.

Co očekávat… Vždy rádi poradíme a nabídneme pomocnou ruku. Nenabízíme ale výlety s průvodcem. Uvědomujeme si, že každý člověk je individuální, a právě proto necháváme výběr aktivit (návštěvy hradů s průvodcem, obědy, procházky nebo třeba výlety lanovkou) na vaší náladě, chuti a rozpočtu. Na každé zastávce budete mít dostatek volného času pro jakoukoliv aktivitu. Od nás obdržíte nezbytné mapy a návody s popisem všech míst. Naším cílem je pomoci vám objevit co možná nejvíce v krátkém čase a bez velké námahy.

Minimální počet osob jsou 3.

Ceny: 3 – 5 osob 950,–CZK / osoba

6 – 9 osob 850,–CZK / osoba

10 – 13 osob 650,–CZK / osoba

14 – 16 osob 550,–CZK / osoba

17 – 20 osob 450,–CZK / osoba

Z výše uvedených cen můžeme nabídnout slevu 30% / osoba

Sebastian Tours & Transport dále nabízí mezinárodní a vnitrostátní přepravu minibusy do obsazenosti 20 osob. Zájezdy, firemní přeprava, přeprava na letiště, svatby, vodácký minibus a mnohem více. Pro objemnější zavazadla, vlastníme přívěsný vozík. Možnost přepravy osob + jízdních kol.

Sebastian Tours & Transport