Slevy na těchto webových stránkách již nejsou platné, v roce 2021 můžete získat slevu na dovolena.jiznicechy.cz

Celodenní vstupenka do Zážitkového parku Zeměráj včetně řady doplňkových aktivit

Zážitkový park Zeměráj Kat. číslo: dgpg04

Celodenní vstupenka do Zážitkového parku Zeměráj včetně mnoha doplňkových aktivit pro 1 osobu (dospělou či dítě) v ceně.

Vyrobíte si hliněný amulet podle historických vzorů (buď si jej odnesete, nebo jej zavěsíte ve svatyni Zeměráje na strom splněných přání). Zkusíte si práci archeologa na archeologickém nalezišti a necháte si jeden z nálezů. Zahrajete si zábavné tradiční hry – kuličkovou cvrnkanou a kroužkovanou. Vyzkoušíte svou zdatnost v překážkové kopané – fotbalgolfu. Dostanete herní mapu k dobrodružné Cestě za pokladem. Dostanete herní plány k odhalení tajemství Kamenů času a k orientačně-vědomostní hře Hlaholam.

Zeměráj je přírodní park plný zážitků a poznání pro děti i dospělé. V malebné krajině nedaleko Orlíku nad Vltavou se na ploše devíti hektarů nachází archeopark vesnice raného středověku, 1 km dlouhá přírodní stezka naboso, archeologické a paleontologické naleziště, dřevěné bludiště, dětská herní vesnička, interaktivní herna, lukostřelnice, množství přírodních hřišť, her a zábavných i naučných prvků, dobrodružných úkolů a hlavolamů. Nechybí ani stylová hospůdka v usedlosti s roubeným domem z roku 1640, odpočinkové zóny i kryté prostory pro případ nepříznivého počasí. Zeměráj je vystavěn podle vzoru evropských ekomuzeí na základě moderních metod živé interpretace kulturního a přírodního dědictví. Je členem EXARC – světové asociace archeologických muzeí v přírodě a stal se vítězem soutěže CzechTourism DestinaCZe v kategorii „Zážitek na 1000 % pro celou rodinu“.

Zážitkový park Zeměráj